Neler yeni

Arama sonuçlarınız

 1. admin

  Çerez Niyetine Komedi Videoları Üreten YorumArşivi Kanalı

  Forumumuza hoş geldiniz. Konseptiniz güzel. Ancak Translate sitesiyle pek güzel olmuyor, onun yerine kendiniz seslendirirseniz daha çok verim alabileceğinizi düşünüyorum.
 2. admin

  Ben de bu ailenin bir parçasıyım!

  Öncelikle aramıza hoşgeldin @karabela Senin de dediğin gibi aktifliğimiz maalesef ki çok düşük. Bunun için çok yakında reklam çalışmalarımız başlayacaktır. İyi forumlar dilerim.
 3. admin

  Forumda Takıl Para Kazan!

  Hepinize selamlar dostlar. Artık belli bir yerlere geldik ve site içeriğini arrtırmak için şöyle bir projeyi başlatmaya karar verdik; Sitemizde belirli bir puan toplayarak para kazanabilirsin! Puanlama Sistemi Şu Şekilde; Forumdaki İlk Mesajı Atmak : 1 Puan Başka Bir Kullanıcı Senin...
 4. admin

  [GÜNCEL]Araba Blogu Tanıtımı

  Son makaleyi okudum, gayet faydalı bir yazı olmuş.
 5. admin

  OLASI BİR SAVAŞTA 1 GÜNÜNÜZ NASIL GEÇECEK? ( 24 SAAT )

  Kanalınız sürekli aktif ve güncel bilgileri aktarıyor. Benim zevkle izlediğim bi kanalsınız. Umarım daha iyi yerlere gelirsiniz.
 6. admin

  Genetiği ile OYNANMIŞ 3 Yasaklı KÖPEK IRKI

  Rica ederim, umarım en kısa sürede sorununuz hallolur. İyi forumlar
 7. admin

  Doğu AKDENİZ'de Görevli 4 GEMİMİZ!

  Gayet bilgilendirici olmuş. Böyle devam edin.
 8. admin

  Doğukan Yılmazer Kanal Tanıtımı

  Merhaba @dyilmazer Forumumuza hoşgeldiniz. Kanalınızı beğendim, abone oldum. Arka plana hafiften bir müzik vermeniz video kalitenizi arttırır diye düşünüyorum. Başarılarınızın devamını dilerim.
 9. admin

  Kazandığım para düştü

  Merhaba @fantesih Forumumuza hoşgeldiniz. Google ne kadar az verse de haksız yere kazancınızdan düşüş sağlamaz. Eğer siz herhangi bir bot bastıysanız veya kendi reklamlarınıza başka cihazlardan belirli aralıklarla tıkladıysanız Google bunu eninde sonunda fark eder ve size ödemeyi yatırmadan...
 10. admin

  Genetiği ile OYNANMIŞ 3 Yasaklı KÖPEK IRKI

  Videolarınız gayet kaliteli ve bilgilendirici. Tek bir önerim var; eğer konuşan kişi sizseniz "k" harflerine çok bastırıyorsunuz, biraz daha normal konuşma diline yakın olarak konuşun. Geri kalan her şey çok iyi 😇
 11. admin

  Bilgiman - Youtube Kanal Tanıtımı

  @bilgiman merhaba. Forumumuza hoşgeldiniz. Abone oldum kanalınıza. Umarım daha iyi yerlere gelirsiniz. Unutmayın en önemli şey kararlılıktır, kanalınızı boş bırakmayın 😊
 12. admin

  Ben Geldim

  Merhaba @OldKing Sitemize hoşgeldiniz. Her kullanıcıya yardımcı olmaya çalıştığımız gibi size de yardımcı olmaya çalışacağız. İyi günler dilerim.
 13. admin

  [ÇÖZÜLDÜ]Para Kazanmam Kapandı

  Merhaba @OldKing Kanalınız @Ceyhun KAYIR moderatörümüzün dediği sebepden de kapanmış olabilir, kanalınız son 365 günde 4000 saati aşmadıysa da reklamlarınız kapanmış olabilir. Kanal istatistiklerinizden son 365 gününe bakın, 1000 abone ve 4000 saat olmadıysa sorun ondandır.
 14. admin

  Ben Geldim

  Aramıza hoşgeldin :) Kanalını kanal tanıtımdan paylaşıp videolarına görüntüleme ve abone kazanabilirsin.
 15. admin

  [ÇÖZÜLDÜ] Youtube kanalıma giremiyorum! :(

  Estağfurullah, ben bir şey yapmadım. Sorun çözüldüğüne göre konuyu kilitleyebilirim. Youtube hayatınızda başarılar dilerim. İyi forumlar.
 16. admin

  [GÜNCEL] YouTube Kanalımdan Nasıl Para Kazanırım ?

  Elimizden geleni yapıyoruz. Sizin için değer :)
 17. admin

  Yardım

 18. admin

  Geldim

  @Mert1908 Evet Mert. Forumumuz henüz yeni olduğundan çoğu bölümümüzde henüz mesaj yok. Sizler sayesinde her bölümü dolduracağız :) Aramız hoşgeldin;)
 19. admin

  [GÜNCEL] YouTube Kanalımdan Nasıl Para Kazanırım ?

  @Mert1908 aramıza hoşgeldin; Ne tür bir kanal açman gerektiğini biz sana söyleyemeyiz, @Ceyhun KAYIR moderatörümüzün de dediği gibi bu senin imkanına ve ilgi alanına bağlı. Bundan kastım illa imkanın olmalı demek değil, yine moderatörümüzn de dediği gibi oyunlardan çok iyi anlıyosundur ama...
 20. admin

  [GÜNCEL]Araba Blogu Tanıtımı

  Sık kullanılanlara eklendi site :)