Neler yeni

Adsense yeni site ekleme | URL Ekleme

Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Adsense Soru ve Sorunlar kategorisinde Felix tarafından oluşturulan Adsense yeni site ekleme | URL Ekleme başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 140 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Adsense Soru ve Sorunlar
Konu Başlığı Adsense yeni site ekleme | URL Ekleme
Konbuyu başlatan Felix
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Felix

Felix

Üye
Üye
Katılım
1 Ocak 2020
Mesajlar
100
Puanları
16
İnternet üzerinde yayın yapan kullanıcıların en çok tercih ettiği reklam platformu olan Adsense son zamanlarda önceki dönemlere göre daha seçici davranıyor. Özellikle rekabetin yoğun olduğu konularda yeni siteleri çok daha sıkı politikardan geçirdikten sonra onaylıyor. Adsense yeni site url ekleme nasıl oluyor?

Yeni bir site açtıysanız ve daha önceden Adsense üreliğininiz var ise sıfırdan başvuru yapmanıza gerek yoktur. Zaten Adsense bir kişiye ait ikinci bir üyeliğe izin vermemektedir. Yapmanız gereken Adsense hesabınıza yeni sitenizi eklemektir. Yeni siteniz çok kısa bir süre içerisinde değerlendirildikten sonra size geri dönüş yapılacaktır.

Daha önceden farklı bir sitede relam onayı aldıysanız bu onay aşamasını beklemeden yayına başlayabilirsiniz. Adsense bu noktada yeni reklam oluşturup hemen yayınlamanıza olanak tanıyacaktır.


Adsense yeni site ekleme;

→ Adsense platformunda outum açıyoruz

→ Sol kısımdaki menüden Ayarlar

→ Sitelerim


→ Sol üstteki ( + ) işareti ile Yeni Site Ekliyoruz

Bu işlem sonucunda siteniz incelemeye alınacaktır. İnceleme sonrasında web siteniz Google politikaları ile uyumlu ise tarafınıza Google tarafından Adsense Hesabınız Onaylandı bildirimi yapılacaktır. Siteniz Google politikaları ile uyumsuz olduğu durumlarda hangi koşulları iyileştirmeniz gerektiğini bildiren bir mail alacaksınız.

Google Adsense hesabınızın onaylanmama durumunda mail ile bildirilen politikalar düzelttikten sonra yeniden başvuru yapabilirsiniz. Adsense hesabına yeni site ekleme ile alakalı yaşadığınız sorunları bize yorum kısmından yazabilirsiniz.

Google adsense URL ekleme makalemizin burada sonuna geldik hepinize bol kazançlar.
 

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar (Kullanıcı: 0, Ziyaretçi: 1)