Neler yeni

ben artık pes edicem

ardacelik0957

Üye
Üye
kimse yorum atıp abone olmuyor para için yapmıyorum prim de yapmıyorum başarılı olmaktı hedefim hakkınızı helal edin.youtube u bırakcam galiba.

Emirhan1327

Moderator
Yönetici
Moderatör
Üye
Merhabalar;

Hemen video atınca izlenilecek diye bir şey yok. Ara vermeden planlı ve kaliteli videolar yüklemeye devam edin. Mutlaka bir video da önerileceksiniz ve trafik almaya başlayacaksınız. Yokuş aşağıya yuvarlanan kartopu gibi yuvarlandıkça büyüyeceksiniz, büyüdükçe daha çok yuvarlanacaksınız.

Pes ederseniz bir şey başaramazsınız :). Pes etmeden kaliteli videolar yüklemeye devam etmelisiniz.

İyi forumlar.

ardacelik0957

Üye
Üye
Merhabalar;

Hemen video atınca izlenilecek diye bir şey yok. Ara vermeden planlı ve kaliteli videolar yüklemeye devam edin. Mutlaka bir video da önerileceksiniz ve trafik almaya başlayacaksınız. Yokuş aşağıya yuvarlanan kartopu gibi yuvarlandıkça büyüyeceksiniz, büyüdükçe daha çok yuvarlanacaksınız.

Pes ederseniz bir şey başaramazsınız :). Pes etmeden kaliteli videolar yüklemeye devam etmelisiniz.

İyi forumlar.
haklısınız ama ben hep çabalıyorum hiç yorum gelmiyor sadece izlenme abonede gelmiyor

Emirhan1327

Moderator
Yönetici
Moderatör
Üye
Tekrar Merhaba;

Dediğim gibi siz kaliteli şekilde video atmaya devam edin. Mutlaka kanalınız keşfedilecektir. Emek olmadan yemek olmaz :).

İyi forumlar.

EnesCanturk

Moderator
Yönetici
Moderatör
Üye
Gündemi takip edin. Ona göre içerik oluşturun. Malum artık herkes iş karmaşasından dolayı stres atmak istiyor. Ona göre içerik üretirseniz çok daha iyi yerlere gelebilirsiniz.

Kolay Gelsin
Enes Cantürk

admin

Administrator
Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
Web sitesi
youtubedestek.com
Youtube'u hobi olarak yapın. Sadece içeriği üretirken sıkılmadığınız türden videolar üretin. Hızlı gelişecem diye günde bir video atmaya çalışmayın çünkü her gün video atmak ileriki aşamanız olacak. Şimdilik haftada 2-3 video atın ama düzenli atın. Eğer sırf izlenmesi daha fazla olur diye alakanızın olmadığı bir konu üzerinden video çekerseniz 3. videoda sıkılıp bırakmak istersiniz. Ama dediğim gibi haftada kendinizi yormadan boş vaktinizde hobi olarak düzenli video atarsanız gerisi kendiliğinden gelecektir. Daha sonra ileride geliştikçe işte o zaman hobiniz sizin mesleğiniz olacak. İyi forumlar :)

Bu çeriği görüntüleyen kullanıcılar (Kullanıcı: 0, Ziyaretçi: 1)