Neler yeni

Bilgiman - Youtube Kanal Tanıtımı

Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Yeni Başlayanlar kategorisinde bilgiman tarafından oluşturulan Bilgiman - Youtube Kanal Tanıtımı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,814 kez görüntülenmiş, 3 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Yeni Başlayanlar
Konu Başlığı Bilgiman - Youtube Kanal Tanıtımı
Konbuyu başlatan bilgiman
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan bilgiman

bilgiman

Üye
Üye
Bilgiman kanalına hoşgeldiniz! Bu kanalda sizlere bilmedikleriniz, öğrenmek istedikleriniz, merak ettikleriniz, ilginç, ürpertici ve gizemli birçok konu hakkında bilgi paylaşımı yapacağız. Kurtarıcınız "Bilgiman" sayesinde DAİMA Bilgili kalacaksınız ve her ortamda 1 adım önde olacaksınız. Kanalımıza verdiğiniz desteklerden ötürü teşekkür ederim. Abone olup, bildirimleri açarak yeni videolardan en hızlı siz haberdar olabilirsiniz. Videoları beğenmeyi unutmayın! :)

bilgiman

Üye
Üye
@bilgiman merhaba.
Forumumuza hoşgeldiniz. Abone oldum kanalınıza. Umarım daha iyi yerlere gelirsiniz. Unutmayın en önemli şey kararlılıktır, kanalınızı boş bırakmayın ?
Forumumuza hoş geldiniz. Abone oldum, başarılar dilerim

İyi forumlar :)
Yorumlarınız için ve iyi dilekleriniz için teşekkür ederim. Birazdan yayında olacak olan videoma sizleri de bekliyorum. Hatalarımdan ders çıkarıp sürekli düzeltiyorum kendimi bu 3. youtube kanalım 2 kanalımı maddi durumdan dolayı sattım ve çok iyi yerlere gelmiştim ancak bunu da çok iyi yerlere getireceğime inanıyorum. "Doğu AKDENİZ'de Görevli 4 GEMİMİZ!"

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar (Kullanıcı: 0, Ziyaretçi: 1)