Neler yeni

Cennete Giripte Çıkmayan Tek insaN

Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Benim Özgün Kanalım kategorisinde angelia tarafından oluşturulan Cennete Giripte Çıkmayan Tek insaN başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 18 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Benim Özgün Kanalım
Konu Başlığı Cennete Giripte Çıkmayan Tek insaN
Konbuyu başlatan angelia
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan angelia

angelia

Üye
Üye

yüce Allah idris aleyhiselama .30 sayfalık bir suhuf indirilmiştir.. rivayet edilir ki.. İdris Aleyhisselam'ın suhufuunda Hikmet vardı.. ve fizik kimya matematik gibi ilimler ve hikmet İdris Aleyhisselam'ın suhufun dan çalınmıştır.. İdris Aleyhisselam'ın aynı zamanda terzilerin piridir.. ilk kez elbisedeki diken peygamber oydu.. İdris Aleyhisselam'ın çok hikmetli sohbetleri vardı melekler saf saf edip onun sohbetine dinlemeye gelirlerdi.. Bir saf Melek inerken başka bir saf Melek kalkardı bir gün Azrail aleyhisselam Allah Celle celale onun izniyle onun sohbetine geldikten sonra İdris Aleyhisselam ile ahiret kardeşi oldular.. bir gün İdris Aleyhisselam Azrail ile ölüm acısı nasıldır Merak ediyorum.. bir kez canımı alıp tekrar bedenime bırakabilir misin diye rica etti.. Azrail Allah Celle Celalühü izin çıkınca Hazreti İdris'in ruhunu kabzetti ve tekrar bedenine iade etti.. DEVAMI VİDEODA..

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar (Kullanıcı: 0, Ziyaretçi: 1)