Neler yeni

[ÇÖZÜLDÜ] Kanalım onaylı ama para kazanamıyorum

Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Adsense Soru ve Sorunlar kategorisinde thedark tarafından oluşturulan [ÇÖZÜLDÜ] Kanalım onaylı ama para kazanamıyorum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,514 kez görüntülenmiş, 4 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Adsense Soru ve Sorunlar
Konu Başlığı [ÇÖZÜLDÜ] Kanalım onaylı ama para kazanamıyorum
Konbuyu başlatan thedark
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan thedark
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

thedark

Üye
Üye
Merhabalar,
Kanalıma videolar attım ve sonunda incelemeye alındı ve bir kaç günde onaylandı. 1k abone ve 4k saat gelmeden önce adsense ye bağlıydı fakat şimdi bağlantı koptu galiba. Araştırdım ama bulamadım. İlk günden 120 tıklama gelmiş ve tahmini kazanç 0 tl gözüküyor. Adsense uygulamasında ise veri yok diyor.Başka ayarlar mı yapmam gerekiyor ?
Teşekkürler.

admin

Forum Yöneticisi
Yönetici
Owner
Moderatör
www.interaktifplus.com.tr
Öncelikle merhaba @thedark
Videolarında dolar ($) işareti varsa o YouTube kanalının Adsense ile ilişiği var demektir. İlk olarak Adsense hesabında bulunan Kimlik Numarası (PUB) YouTube kanalında bulunan numara ile eşleşiyor mu diye kontrol et lütfen.

thedark

Üye
Üye
Öncelikle merhaba @thedark
Videolarında dolar ($) işareti varsa o YouTube kanalının Adsense ile ilişiği var demektir. İlk olarak Adsense hesabında bulunan Kimlik Numarası (PUB) YouTube kanalında bulunan numara ile eşleşiyor mu diye kontrol et lütfen.
Kontrol ettim ve numaralar uyuşuyor.
https://eksiup.com/p/4q202852j5on
Tıklama geliyor ama kazanç 0 gösteriyor. Anlayamadım gitti ??

admin

Forum Yöneticisi
Yönetici
Owner
Moderatör
www.interaktifplus.com.tr
@thedark Sanırım sorunu buldum;
Sorunun kaynağı yanlış yere bakmaktan kaynaklanıyor. Raporlar kısmından Youtube Barındırıcısı seçeneğini seç ve tarih aralığını kendine göre ayarla, sonrasında Adsense sana detaylı bir rapor sunacaktır.

thedark

Üye
Üye
Sorun ortadan kalktı. Meğersem yanlış yere bakıyormuşum. İlginiz için teşekkürler. Konu kapatılabilir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar (Kullanıcı: 0, Ziyaretçi: 1)