Neler yeni

[ÇÖZÜLDÜ] Video açıklamasındaki yazımın altı kırmızı çizgi ile gözüküyor, neden böyle?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

thedark

Üye
Üye
Herkese merhaba !
Benim Türkiye için bir kanalım mevcut,hali hazırda bir de çocuk kanalı açtım fakat İngilizce ve parantez içindeki açıklamanın altı komple kırmızı çizgi, (Children and their mother play active children's outdoor games, very nice, fun day in the children's park.)
büyük ve küçük harf kaynaklı zannediyordum fakat,anladım ki o'da değilmiş. Hatta milyonluk kanalların başlığını kopyalayıp yapıştırıyorum,sonuç gene aynı. konu seo olduğundan ben de sorayım dedim,belki izlenimlere bir etki ediyor olabilir diye. İlgi ve alakanız için,şimdiden teşekkür ederim. Hata resmi;

indir.png
 

Ceyhun KAYIR

https://www.arabasevdasiyim.com/
Yönetici
Moderatör
Merhaba;
Video başlığından videoyu bulup kendi bilgisayarımdan kontrol ettiğimde herhangi bir sorun görmedim. Zaten bu kımızı alt çizginin anlamı da hatalı kelimedir. Büyük ihtimalle tarayıcınız sadece Türkçe ayarlı ve video açıklamanız İngilizce olduğundan dolayı kelimeleri tanıyamadı, bundan dolayı da kırmızı alt çizgi verdi. Kısacası korkulacak bir şey yok :)
 

admin

Administrator
Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
Web sitesi
youtubedestek.com
@thedark Öncelikle selamlar;
Sorununun nedenini @Ceyhun KAYIR gayet açık bir şekilde açıklamış bulunmaktadır. Aynı şekilde ben de kontrol ettim ve herhangi bir sorun göremedim. Konu kapanmıştır. İyi forumlar.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu çeriği görüntüleyen kullanıcılar (Kullanıcı: 0, Ziyaretçi: 1)