Neler yeni

Kanalı adsenseye bağladım, videolar izleniyor, reklam çıkıyor ama adsenseye yansımıyor, sorun ne ? O kadar izlenim boşa mı gitti ?

Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Sorun ve Çözümler kategorisinde admin tarafından oluşturulan Kanalı adsenseye bağladım, videolar izleniyor, reklam çıkıyor ama adsenseye yansımıyor, sorun ne ? O kadar izlenim boşa mı gitti ? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 57 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Sorun ve Çözümler
Konu Başlığı Kanalı adsenseye bağladım, videolar izleniyor, reklam çıkıyor ama adsenseye yansımıyor, sorun ne ? O kadar izlenim boşa mı gitti ?
Konbuyu başlatan admin
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan admin

admin

Forum Yöneticisi
Yönetici
Owner
Moderatör
www.interaktifplus.com.tr
Kanalı adsenseye bağladım, videolar izleniyor, reklam çıkıyor ama adsenseye yansımıyor, sorun ne ? O kadar izlenim boşa mı gitti ?

- Arkadaşlar araştırdığım yaşadığım ve soruşturduğum kadarıyla adsenseye kanalı bağladıktan birkaç gün sonra izlenimler yansıyor. Bu süre dahada uzayıp kısalabiliyor. Eğer bağlamada bir hata yapılmadıysa en geç birkaç güne de yansır. Ha diyelim bir video veya kanala attığımız birçok video tuttu, izlenim aldı, belki kaç kere tıklandı, bunlar ne olacak ? Bunu bizzat konu açarak sordum ve ortak olarak şu cevabı aldım, videoların istatistikleri adsenseye yansıyana kadar geçen zamana kadarki kazançlar kazanç kesinleşme tarihinde (ayın 11'i) hesabınıza eklenir. ( bu cümleyi yazdıktan sonra kendim bile 3 5 kere okudum öyle anladım, kusura bakmayın
) Konuda Akadam'dan şu cevabı almıştım: Tek 1 izlenimin bile bosa gitmez aysonunda para kesinlestiginde hepsi eklenir.

* Eğer hala daha istatistikler gelmiyorsa, Adsense'nin yeni arayüzünü kullanmaya geçiş yapmayı deneyin.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar (Kullanıcı: 0, Ziyaretçi: 1)