Neler yeni

Oğlu Ölünce Bakın Babası Ne Yaptı Şok Olacaksınız.

Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Benim Özgün Kanalım kategorisinde angelia tarafından oluşturulan Oğlu Ölünce Bakın Babası Ne Yaptı Şok Olacaksınız. başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 38 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Benim Özgün Kanalım
Konu Başlığı Oğlu Ölünce Bakın Babası Ne Yaptı Şok Olacaksınız.
Konbuyu başlatan angelia
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan angelia

angelia

Üye
Üye

Konu içeriği Subway Surf hikayesi hakkında merak edilenleri bu yazımızda sizlere sunduk. Akıllı telefonların ve tabletlerin hayatımıza girmesinin ardından ortaya çıkan oyunların en popüleri olan Subway Surf oyunu, android işletim sistemine sahip cihazların vazgeçilmezi olmuştur. Keyifli zaman geçirmek için tavsiye edilen bu oyun, Kiloo Games tarafından üretilip, piyasaya sürülmüştür. Subway Surf Hikayesi Nedir? Subway surf hikayesi içerisinde oyunun amacı polis memuru tarafından kovalanan Jake’in köpeği ile birlikte yakalanmadan en yüksek puana ulaşabilmesidir. Görsellik anlamında diğer oyunları geri planda bırakan Subway Surf, son derece beğenilen bir oyun olmaya devam ediyor. Subway surf hikayesinde tren istasyonunda rayların üzerinde veya trenlerin üzerinde hiç durmadan koşulan oyunda altınlar ve diğer bonuslar olabildiğince fazla toplanması gerekiyor. Dünya’nın çeşitli ülkelerinden tren istasyonlarını tanıtan oyunda, San Francisco, Florida, Seul, Roma, New Orleans, Vancouver, Los Angeles, Sao Paulo, Paris, Beijing gibi ülkeleri ziyaret etme imkanı sağlanmaktadır. Bu ülkelerdeki istasyonları ziyaret edebilmek için oyun içerisinde daha fazla puan toplayıp aşama geçilmesi gerekmektedir.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar (Kullanıcı: 0, Ziyaretçi: 1)