Neler yeni

TESLA MODEL X vs İlk Yerli Otomobil - TOGG İlk Yerli Araba

Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Benim Özgün Kanalım kategorisinde bilgiman tarafından oluşturulan TESLA MODEL X vs İlk Yerli Otomobil - TOGG İlk Yerli Araba başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 178 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Benim Özgün Kanalım
Konu Başlığı TESLA MODEL X vs İlk Yerli Otomobil - TOGG İlk Yerli Araba
Konbuyu başlatan bilgiman
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan bilgiman

bilgiman

Üye
Üye
Katılım
5 Eki 2019
Mesajlar
44
Puanları
2
İlk Yerli Otomobil - TOGG İlk Yerli Araba ile Tesla Model X karşılaştırması ile Yerli Araba mı yoksa Tesla Model X 'mi olacağına, Yerli Otomobil - Yerli Araba 'nın özelliklerine sizler için değindik.
Kendi grafik ve analizlerimizle desteklediğimiz bu videoya geçmeden önce şunu bilmenizi istiyorum ki uğruna savaşlar çıkıp, ülkeler yok olup, insanların ölmesine sebep olan petrol yakın gelecekte dünyamızda pekte yeri olmayacak. Sadece elektrikle çalışan çevre dostu bu araçlar sadece biryerden biryere gitmemizi sağlamayacak, aynı zamanda birçok akıllı teknoloji ve sistemlerle hayatımızı çok kolaylaştıracağından eminim.


Bu arada zamanı olmayanlar için açıklama kısmına bıraktığım analiz ve karşılaştırma grafiğine bakıp sizde Tesla Model X mi yoksa Yerli Araç mı kararınızı verebilir düşüncelerinizi yorum olarak belirtebilirsiniz.


 

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar (Kullanıcı: 0, Ziyaretçi: 1)