Neler yeni

Tik Tok kullanıcı engelleme | Engel Listesi

Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Tiktok kategorisinde Felix tarafından oluşturulan Tik Tok kullanıcı engelleme | Engel Listesi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 129 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Tiktok
Konu Başlığı Tik Tok kullanıcı engelleme | Engel Listesi
Konbuyu başlatan Felix
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Felix

Felix

Üye
Üye
Katılım
1 Ocak 2020
Mesajlar
100
Puanları
16
TikTok kullanıcı engelleme nasıl yapılır? TikTok takipçi engelleme ne işe yarıyor? TikTok takipçi engelleme işlemi geri alınabilir mi? TikTok engelli takipçiler nerede bulunuyor? TikTok takipçi engeli nasıl kaldırılır?

2018 yılında iPhone'larda en çok indirilen uygulama konumundaki TikTok her geçen gün kullanıcı sayısını hızla arttırmaya devam ediyor. TikTok uygulaması popülerliği artarken bizde yaşabilecek sorunlar ve kullanım kolaylığı sağlayabilecek konularda sizlere makalelerimizle destek vermeye çalışıyoruz.

TikTok uygulamasında sizi rahatsız eden yada görmek istemediğiiniz hesapları engelleyebilirsiniz. TikTok hesap engelleme oldukça basit bir işlemdir bu işlem sonucuda engellediğiniz kullanıcılar ayrı bir bölümde listelenmektedir. TikTok engellenen kullanıcılar " Engel Listem " bölümünden daha sonra engellemeyi kaldırabilirsiniz. TikTok uygulamasında bir takipçinizi engellediğinizde artık gönderilerinize erişim sağlayamayacaktır.

TikTok hesap engelleme nasıl oluyor?

→ Engellemek isteğiniz profile girin

→ Sağ üstteki üç nokta simgesine tıklayın

→ Seçeneklerden " Engelle " seçeneğini seçin

Engelle? Kullanıcı Tik Tok'deki bilgilerinizi göremeyecek mesajını alacaksınız.

→ Onayla dediğinizde hesap engellenmiş olacaktır.Tik Tok Engel Listemi nereden görebilirim? Engel kaldırma nasıl oluyor?

→ Engel listesini görmek için profilinize girin

→ Sağ köşede üç nokta simegesine tıklayın

Gizlilik Ayarları

→ Engel Listem

Açılan ekranda daha önce engellediğiniz kullanıcıların hesaplarnı liste halinde göreceksiniz. Tik Tok'da kullanıcı engelini bu menüden kaldırabilirsibiz. Engeli kaldırmak istediğiniz hesabın karşısındaki " Engeli Kaldır " seçeneğini kaldırdığınızda o hesabın engeli kalkacaktır. Yeniden bildirim almaya devam edeceksiniz.
 

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar (Kullanıcı: 0, Ziyaretçi: 1)