Neler yeni

Tik Tok Profil Resmi ( Video ) ekleme | Değiştirme

Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Tiktok kategorisinde Felix tarafından oluşturulan Tik Tok Profil Resmi ( Video ) ekleme | Değiştirme başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 118 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Tiktok
Konu Başlığı Tik Tok Profil Resmi ( Video ) ekleme | Değiştirme
Konbuyu başlatan Felix
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Felix

Felix

Üye
Üye
Katılım
1 Ocak 2020
Mesajlar
100
Puanları
16
TikTok Profil resmi ekleme nasıl yapılıyor? TikTok profil resmi nasıl değiştirilir? TikTok Profil Resmi Video ekleme nasıl oluyor? TikTok profiline video nasıl ekleniyor? TikTok profil fotoğrafı nasıl dğeiştirilir? TikTok profile video ekleme nasıl yapılır? Bu makalemizde bu soruları yanıtlayacağız.

TikTok uygulamasında profil resmi çok önemli daha doğrusu sosyal paylaşım sitelerinin tamamında profil resminin önemi büyüktür. Bunun en büyük nedeni takipçiler ilk olarak profil resmine ilgi duyarlar ve profilleri ziyaret ederler bu sayade takipçi sayınızıda arttırmış olursunuz. TikTok profil resmi boyutu oldukça önemlidir çözünürlüğü çok düşük resimler kullanmayınız.

TikTok profil resmi yada videsu seçtikten sonra profilinize kaydetmeniz gerekmektedir. TikTok profil resmi değiştirme işlemleri çok basittir.

TikTok mevcut profil resminizi değiştirmek için aşağıdaki adımları izleyin;

→ Tik Tok Profil sayfanıza gidin

“Profili Düzenle” butonuna tıklayın

"Profil Fotoğrafı" veya "Profil Videosu" seçeneğine tıklayın

→ Yeni bir fotoğraf çekebilir veya galerinizden bir fotoğraf / video yükleyebilirsiniz artık seçtiğiniz profil resminiz aktif olacaktır.

Aynı sayfada, kullanıcı adınızı, takma adınızı, Instagram kimliğinizi, YouTube kanalınızı ve profil açıklamanızı düzenleyebilirsiniz. TikTok profil resmi değiştirme sorunu yaşıyorsanız bize yorum kısmından yaşadığınız problemi yazabilirsiniz. Tiktok profil fotoğrafı yerine video koyma işlemi aynı seçenek ile yapılmaktadır.
 

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar (Kullanıcı: 0, Ziyaretçi: 1)