Neler yeni

Tik Tok Taslak Video Oluşturma | Kaydetme

Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Tiktok kategorisinde Felix tarafından oluşturulan Tik Tok Taslak Video Oluşturma | Kaydetme başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 189 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Tiktok
Konu Başlığı Tik Tok Taslak Video Oluşturma | Kaydetme
Konbuyu başlatan Felix
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Felix

Felix

Üye
Üye
Katılım
1 Ocak 2020
Mesajlar
100
Puanları
16
TikTok taslak video nasıl çekiliyor? TikTok taslak video nereye kaydediliyor? TikTok taslak video oluşturma nasıl yapılıyor?

Tik Tok uygulamasında popüler olmak için beğeni toplayabilecek videolar çekmeniz gerekiyor. Tek seferde çektiğiniz videolar size ne kadar iyi görünsede izleyici açısından aynı olmayabilir.

Beğenisi yüksek videolara dikkat ederseniz özellikle düet ve dublajlarda çok net çalışıldığını ve tekrar yapıldığını göreceksiniz. Bu nedenle bir kaç taslak video hazırlayarak aralarından en iyi olanları yayınlamak gerekiyor. Tik Tok uygulamasında çok iyi bir video ile kısa sürede yüksek hayran kitleleri elde edebilirsiniz.

Videoların içeriği bu noktada çok önemli ancak sürekli video atmaktansa seyir zevki yüksek belirli aralıklarda video atmanız çok daha mantıklı olacaktır.

Tik Tok taslak video oluşturma;

  1. Video çekmek için “+” simgesine dokunun
  2. Kaydı bitirdiğinizde, “Taslaklar” a dokunun böylece video taslaklara kaydedilecektir.
Daha sonra çektiğiniz videolardan en iyisini seçerek yayına alabilirsiniz. Tik Tok video kaydetme ve taslak oluşturma konusunda yaşadığınız sorunları bize yorum kısmından yazabilirsiniz.
 

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar (Kullanıcı: 0, Ziyaretçi: 1)