Neler yeni

TikTok arkadaş önerileri nerede çıkıyor?

Felix

Üye
Üye
TikTok arkadaş önerileri nerede çıkıyor? TikTok tanıdık kişileri nasıl bulurum? TikTok aradığım kişileri bulamıyorum sebebi nedir? TikTok arkadaş davet etme nasıl yapılıyor?

TikTok uygulamasında tanıdığınız kişileri nasıl bulacağınızı bu makalemizde sizlere açıklıyor olacağız. TikTok – Musically tanıyor olabileceğiniz kişileri yada ilgi alanlarınıza göre eklemek isteyeceğiniz kişileri size ” İlginizi Çekebilecek Kişiler ” bölümünde önermektedir. Bu bölümde tanıdığınız yada eklemek istediğiniz kişileri takibe alabilirsiniz. Takipçi satın alma gibi yöntemlere baş vurmaktansa bu bölümde önerilen kişiler ile etkileşime geçip takipçi sayınızı arttırabilirsiniz.

TikTok arkadaş önerileri nerede çıkıyor?
→ TikTok uygulamasını açın

→ Ana Sayfaya tıklayın

→ Ana Sayfa üst kısımdan ” Takip edili… ” seçeneğine tıklayın. ( Takip edilenler ) Bu bölümde takip ettiğiniz kişilerin videoları ve alt kısımda ” İlginizi Çekebilecek Kişiler ” bulunmaktadır.

Önerilen kişilerden arkadaşlarınızı seçebilir ve takibe alabilirsiniz. Böylece arkadaş listesini genişletmiş olacaksınız. Arkadaş önerilerini bulma konusunda yaşadığınız sıkıntıları yorum kısmından bize yazarsanız çözüm konusunda size yardımcı olabiliriz.

Tik Tok toplu arkadaş daveti nasıl yapılıyor?

→ Tik Tok uygulamasında profilinize girin

→ Sol üst köşedeki Profil + simgesine tıklayın

Rehberdeki Arkadaşları Bul yada Facebook Arkadaşlarını Bul seçeneklerinden birini seçin

→ Uygulamayı kullanan tüm arkadaşlarınızın listesi çıkacaktır.
 

Bu çeriği görüntüleyen kullanıcılar (Kullanıcı: 0, Ziyaretçi: 1)