Neler yeni

TikTok Hesap Kurtarma

Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Tiktok kategorisinde Felix tarafından oluşturulan TikTok Hesap Kurtarma başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 124 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Tiktok
Konu Başlığı TikTok Hesap Kurtarma
Konbuyu başlatan Felix
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Felix

Felix

Üye
Üye
Katılım
1 Ocak 2020
Mesajlar
100
Puanları
16
TikTok Hesap Kurtarma işlemi nasıl yapılır? TikTok hesabı nasıl geri alınıyor? TikTok hesap erişimini kaybettim ne yapabilirim? Eski TikTok hesabı nasıl geri alınır? Eski TikTok hesabı nasıl silinir?

TikTok uygulamasında hesabınıza bir şekilde giremiyorsanız hesabınızı kurtarmanız için bir seçenek sunulmaktadır. TikTok hesabınıza daha önceden bir telefon numarası kaydettiyseniz eski hesabınıza erişiminiz daha kolay olacaktır. TikTok hesabınızın şifresini kaybettiyseniz yada sosyal medya hesabı ile giriş yaptıysanız hesabınızı kurtarmak için belirttiğimiz yöntemi kullanabilirsiniz.

TikTok hesabınızı şifre sıfırlama işlemi esnasında kaybettiyseniz TikTok Şifre Değiştirme makalemizi inceleyebilirsiniz.

Musically yeni adı ile TikTok uygulamasında hesabınız çalındı yada saldırıya uğradı ise geri almanın bir kaç yöntemi var. TikTok uygulamasında şifre değiştirerek hesbınızı kurtarmanız en basit yöntemdir. Ancak erişim olmayan ve bilgilerini hatırlamadığınız hesapları kurtarmanız biraz zor olabilir. TikTok hesap kurtarma yöntemleri nelerdir?

TikTok hesabınızda aşağıdaki şüpheli davranışları yaşıyorsanız;

  • Şifreniz, güvenlik e-postanız, ilişkili telefon numaranız değiştirildi
  • Kullanıcı adınız veya takma adınız değişti
  • Videolar sizin izniniz olmadan silindi / gönderildi
  • Yazmadığınız mesajlar gönderildi
Hesabınız saldırıya uğramış olabilir.

TikTok Hesabım saldırıya uğradıysa ne yapabilirim?

Hesabınızın ele geçirildiğini düşünüyorsanız, hesabınızın güvenliğini sağlamak için lütfen aşağıdaki adımları izleyin:

  1. Parolayı değiştir: Tik Tok’ta, parola değiştirdikten sonra hacker otomatik olarak hesabınızdan çıkarılır. Şifreyi nasıl değiştireceğinizi öğrenmek için TikTok şifre değiştirme makalesini okuyabilirsiniz.
  2. Hesap bilgilerini kontrol edin: Tik Tok ayarları altındaki “Hesabı Yönet” seçeneğini seçin, ilişkili hesap bilgilerinin doğru olup olmadığını kontrol edin.
Parolayı kendiniz değiştiremiyorsanız, uygulama içi Geri Bildirim ( App settings – Sorun Bildir ) aracılığıyla TikTok destek ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.

TikTok hesap kurtarma makalemizi burada sonuna geldik farklı soru ve görüşleriniz için bize yorum kısmından yazabilirsiniz.
 

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar (Kullanıcı: 0, Ziyaretçi: 1)