Neler yeni

Yardım

Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Özgün Kanal Fikirleri kategorisinde Mert1908 tarafından oluşturulan Yardım başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,652 kez görüntülenmiş, 4 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Özgün Kanal Fikirleri
Konu Başlığı Yardım
Konbuyu başlatan Mert1908
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mert1908

Mert1908

Üye
Üye
Herkese merhabalar adım Mert. Youtube kanalı açmak istiyorum ama ne yükleyeceğimi ve kanal yönetmesi hakkında bir bilgim yok lütfen bilen arkadaşlar yardımcı olablilir mi.

admin

Forum Yöneticisi
Yönetici
Owner
Moderatör
www.interaktifplus.com.tr
@Mert1908 aramıza hoşgeldin;
Ne tür bir kanal açman gerektiğini biz sana söyleyemeyiz, @Ceyhun KAYIR moderatörümüzün de dediği gibi bu senin imkanına ve ilgi alanına bağlı. Bundan kastım illa imkanın olmalı demek değil, yine moderatörümüzn de dediği gibi oyunlardan çok iyi anlıyosundur ama oyunu rahatça oynatabilecek bir bilgisayarın olması lazım; eğer her oyunu kaldıracak bir sistemin yoksa oyun haberleri yapan bir kanal açabilirsin, unun için ahım şahım bir sisteme gerek yok :)

RagnarLP35

Üye
Üye
Seyahat eden birisiyseniz veya yurt dışında yaşıyorsanız vlog şeklindeki içeriklerden çok güzel abone ve izlenme alabilirsiniz çünkü insanlar yurt dışını merak ediyor ve çok izlenenler arasında diyebilirim.

Ceyhun KAYIR

https://www.arabasevdasiyim.com/
Yönetici
Moderatör
www.arabasevdasiyim.com
Seyahat eden birisiyseniz veya yurt dışında yaşıyorsanız vlog şeklindeki içeriklerden çok güzel abone ve izlenme alabilirsiniz çünkü insanlar yurt dışını merak ediyor ve çok izlenenler arasında diyebilirim.
Evet içerik olarak bu aralar popüler içeriklerden diyebiliriz.

Mert1908

Üye
Üye
Türkiye'de yaşıyorum hocam :) Yurtdışında yaşayanlar için çok güzel bir içerik cidden

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar (Kullanıcı: 0, Ziyaretçi: 1)