Neler yeni

Youtube Adsense Bir hesapta çok kanal açmak mı yoksa her hesapta birer tane kanal açmak mı ?

Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Sorun ve Çözümler kategorisinde admin tarafından oluşturulan Youtube Adsense Bir hesapta çok kanal açmak mı yoksa her hesapta birer tane kanal açmak mı ? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 43 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Sorun ve Çözümler
Konu Başlığı Youtube Adsense Bir hesapta çok kanal açmak mı yoksa her hesapta birer tane kanal açmak mı ?
Konbuyu başlatan admin
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan admin

admin

Forum Yöneticisi
Yönetici
Owner
Moderatör
www.interaktifplus.com.tr
Bir hesapta çok kanal açmak mı yoksa her hesapta birer tane kanal açmak mı ?

- Arkadaşlar bu çok muallakta kalan bir soru ama ben forumdaki izlenimlerimden yola çıkarak ( bu konu hakkında yeterince yazı okudum, birçok kişinin başına gelen kapanma olaylarının nasıl olduğunu sorarak bir cevap buldum.) bir hesapta çok kanal açmanın veya tam tersinin kapanmalarda etkisi olmadığı kanaatine vardım. Yani bir hesaba 100 kanal açarsan kapanır falan v.b. şeyler tamamen doğruluğu kanıtlanmamış varsayımlardır. ANCAK; 20 kanallık bir youtube hesabınızda bir kanalınız para kazanmaya kapanırsa veya 3 tane telif yedikten sonra kapatılırsa, diğer kanallara sıçrama ihtimali çok yüksek olduğundan her yt hesabında bir kanalla çalışmak daha mantıklı. Yani böyle yapanlar sadece bir kanaldan diğer kanalın etkilenme risklerini en aşağı çekiyorlar. Yoksa Youtube'de bir hesap, çok hesap gibi bazı efsanelerin aslı yoktur. Böyle yapan arkadaşlar ( ben de dahil ) mesela 10 ayrı hesabım var hepsinde 1 er kanal var, diyelim 3 numaralı kanalım kapandı, diğer kanallarıma bir etkisi olamaz, çünkü tamamen ayrı bir google/youtube hesabında, fakat şöyle olsaydı ( ki başıma geldi ); 1 yt hesabı ve o hesapta bu 10 kanal olsaydı, 3 numaralı kanal yine burada kapansa, diğer 9 tane kanalın gitme ihtimali de çok yüksek. Ben bunu yaşadığım için ilk yolla çalışma yapıyorum artık. Sütten ağzı yanan yoğurdu üfleyerek yer. Yeni başlayacak bile olsanız, ya bi hesaba 3 5 kanal açayım demeyin, üşenmeyin, 3 ayrı hesap açın ve içine 2 şer kanal açın (örneğin), 6 kanal ediyor, size fazlasıyla yeter, her zaman profesyonel çalışmak iydir. Neresinden başlarsan başla.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar (Kullanıcı: 0, Ziyaretçi: 1)