Neler yeni

Youtube hangi kanal kapanma durumlarında parayı alırız / alamayız ?

Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Sorun ve Çözümler kategorisinde admin tarafından oluşturulan Youtube hangi kanal kapanma durumlarında parayı alırız \/ alamayız ? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 171 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Sorun ve Çözümler
Konu Başlığı Youtube hangi kanal kapanma durumlarında parayı alırız \/ alamayız ?
Konbuyu başlatan admin
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan admin

admin

Forum Yöneticisi
Yönetici
Owner
Moderatör
Katılım
27 Eyl 2019
Mesajlar
67
Puanları
12
Konum
İSTANBUL
www
www.interaktifplus.com.tr
Hangi kanal kapanma durumlarında parayı alırız / alamayız ?

- Bu soruda benim baya araştırdığım konular arasındaydı. Maalesef bu tür sorulara forumda tam açıklık getiren bir konu yok. Herkes aynı konuyu açıyor ve o konuya onlarca yorum yapılıyor ( çoğu kendine mantıklı geleni söylüyor, sadece deneyimlerini anlatan olsa belki sağlıklı cevaplar alınır ) ve insanlar sağlıklı cevap bulamıyor. Bu yüzden her başına gelen yeni bir konu açıyor, böyle bir kısır döngü sürüp gidiyor. Biraz hikaye gibi oldu
Arkadaşlar sorumuza gelince, bir çok kanal kapanma durumu var, aşağıya ayrı ayrı yazıp, bu durumlarda paramızı alıp alamayacağımızı yazıyorum.( Yine bu bilgiler %100 mü derseniz, değil, fakat ben "başından bu olay geçen" arkadaşların paralarını hangi durumarda alıp alamadıklarını araştırarak cevaplayabiliyorum.)
- Telif hakkı nedeni ile kapanan kanaldan, kazancımızı alabilirmiyiz ?
Evet , kanalımızın kapanmaya kadar olan ki kazancı alabiliriz.
- 10 kanallı hesabımda bir kanalım yüzünden hesap kapandı, o kanal dışındaki videolar hala yayında, ondan para alırmıyım ?
Evet arkadaşlar. Eğer kanallarınızdan herhangi biri para kapanmaya kapatılmadıysa ve bir kanalınız telif v.b bir şeyden dolayı kapatıldıysa, bu yüzden YT Hesabınız kapatıldıysa ve o hesaptaki kapanmayan kanallarda hala video yayınlanıyorsa ( reklam da çıkıyorsa ki çıkmıyorsa muhtemelen hesabınız kapatıldıktan sonra para kazanmaya da kapandı diğer kanallar o zaman para beklemeyin ) paranızı alırsınız İnşallah.
- Para kazanması kapanan kanallarımdan, o zamana kadar ki parayı alabilirmiyim?
Hayır arkadaşlar, eğer kanalınız para kazanmaya kapandıysa, ve para kazanması tekrar açılmadıysa o kanaldaki tüm kazançlarınız gider, alamassınız fakat forumda g+ bağlantısını kesip nasıl tekrar para kazanmayı aktif edip, paranızı alırsınız yazıyor, ufak bi aramadan sonra gerekli bilgiye çok rahat ulaşırsınız.
 

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar (Kullanıcı: 0, Ziyaretçi: 1)