Neler yeni

Youtube İzlenen Videoların Nerede Kaldığı Görünmüyor

bmw4xx4

Üye
Üye
Merhabalar. Youtube 'da izlediğimiz videoların zaman çizelgesinde izlendiği gösterilmesi (böylece nerede kaldığımızı anlıyoruz yada izlemişiz diyoruz) veya girdiğimiz zaman nerede kaldıysa devam etmesi gibi özelliği mevcut biliyoruz.

Sorunum bu özelliğin aktif olduğu halde çalışmaması.. Üstelik daha önceki kayıtlarda silinmiş.
Yani mesela herangi bir kanalı takip ediyorum, kanala girdiğim zaman izlediğim videoları anlıyordum, hatta yarım izlediklerim zaman çizelgesinde yarım gösteriyor veya girdiğim zaman kaldığı yerden devam ediyordu. Şimdi bu kanaldaki hiç bir video izlendi olarak gözükmüyor, üstüne bu özellik zaten çalışmıyor.

Yardımlarınız için şimdiden sağolun.. Normalde ayar kısım yerini aşağıda veriyorum, benim orası aktif.

Ayar kısmı ise;
Youtube menü > ayarlar > hesap > bu kısımdan ise "Google hesabı ayarlarınızı görüntüleyin veya değiştirin " yazan yer > Gizlilik ve kişiselleştirme > YouTube Geçmişi > ( bu kısımdaki ayarlar açık)

admin

Administrator
Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
Web sitesi
youtubedestek.com
Senin ayarların doğru olsa bile Youtube'un getirdiği güncellemede bunu kapatması veya yazılımsal bir hata olması mümkün. Aynı hatayla ben de karşı karşıyayım. Bu belki bütün herkeste böyledir belki de bazı Android sürümlerinde oluşuyordur vs.

bmw4xx4

Üye
Üye
Eyvallah reis.. Şuan galiba bir çözüm buldum yalnız deneme aşamasındayım. Youtube 'un güncellemesinden şüphelendim bende o yüzde bu soruna ait ayarları kapadım 20 dk sonra falan tekrar açtım düzeldi gibi yani şuana kadar bi problem görmedim çalışıyor... Tabi eski izlenmeler silinmiş.

Bu çeriği görüntüleyen kullanıcılar (Kullanıcı: 0, Ziyaretçi: 1)