Neler yeni

Youtube Kanalım/Kanallarım kapandı, o hesabın bağlı olduğu adsenseyi kullanmaya devam etsem sorun olur mu ?

Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Sorun ve Çözümler kategorisinde admin tarafından oluşturulan Youtube Kanalım\/Kanallarım kapandı, o hesabın bağlı olduğu adsenseyi kullanmaya devam etsem sorun olur mu ? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 148 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Sorun ve Çözümler
Konu Başlığı Youtube Kanalım\/Kanallarım kapandı, o hesabın bağlı olduğu adsenseyi kullanmaya devam etsem sorun olur mu ?
Konbuyu başlatan admin
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan admin

admin

Forum Yöneticisi
Yönetici
Owner
Moderatör
Katılım
27 Eyl 2019
Mesajlar
67
Puanları
12
Konum
İSTANBUL
www
www.interaktifplus.com.tr
Kanalım/Kanallarım kapandı, o hesabın bağlı olduğu adsenseyi kullanmaya devam etsem sorun olur mu ?

- Bu konuda %100 sağlıklı bir sonuç bulamasam da ( ki bulmak için bu olayı yaşamış ve bundan sonra 1 - 2 ödeme alınmış olmalı ki emin olalım ) benim ve arkadaşların verdiği cevaplara göre şu sonuç çıkıyor:
a) Youtube kanalları eğer para kazanmaya kapandıysa; Para kazanmaya kapanan kanalları silip devam ediyoruz,
b) Youtube hesabı tamamen kapandıysa; Yine o adsense ile yeni kanallar bağlayarak devam edebiliriz. Ancak her ihtimale karşı o adsenseye ödemeyi alana kadar dokunmamak ve yeni kanal ve adsense ile devam etmek risk oluşturmaması açısından daha mantıklı.
Fakat her zaman adsense'nin de kapanma riski vardır. Çünkü o hesaba bağlı youtube hesaplarında bir aksilik (kapanma, telif v.b.) olmuştur ve Google amca bunu kayıtlarına kesinlikle geçer. Google gerçekten bizim düşündüğümüzden katlarca karmaşık, zeki ve herşeyi kayıt altında tutan bir sisteme sahip. Şunu söylemem yeterli heralde; Microsoft'un sitesini bile kandırdım fakat Google'yi kandıramadım
Yani demem o ki, eğer o adsense hesabınız zaten 3 5 birşey getiriyorsa, kanallarda para kazanmaya veya teliften kapanma olduysa, hele bir de para kazanmaya açık kanallara bağlı hesaplarda varsa o adsenseyi öylece olduğu gibi bırakın. Kendi kendine ne getirirse getirsin, yeni kanal ve adsenseyle biraz geriden başlayın, temiz başlayın, içinizde her an kapanacak şüphesi olmasın ( bu çok kötü birşey ) bir ytpara üyesinin bir mesajı çok hoşuma gitmişti ( 1, 0'dan iydir ) bencede öyle.
 

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar (Kullanıcı: 0, Ziyaretçi: 1)